Co warto wiedzieć o ceramice Vitra?

Vitra jest tureckim producentem ceramiki i armatury łazienkowej. Firmę założono w latach 50. XX wieku, może więc ona pochwalić się sporym doświadczeniem. Obecnie jej oferta skierowana jest aż do ponad 80 krajów na świecie. Ceramika Vitra to produkty wysokiej jakości, chętnie wybierane przez wiele osób. Każdy może dołączyć do grona klientów, którzy zaufali producentowi i są zadowoleni z oferowanego przez niego asortymentu.

Jakie produkty wchodzą w skład oferty firmy Vitra?

Zróżnicowany asortyment ceramiki Vitra umożliwi każdemu urządzenie idealnej łazienki. Produkty skierowane są zarówno do klientów aranżujących wnętrze w prywatnym domu, jak i tych, którzy kupują ceramikę do restauracji czy hotelu. W skład oferty wchodzą m.in. umywalki, niezbędne akcesoria toaletowe (takie jak deski sedesowe) czy Vitra WC. Ceramika Vitra dzieli się na różne serie, w tym Vitra GEO, Vitra Metropole, Vitra S20, Vitra Sento czy Vitra Shift. Poszczególne produkty różnią się od siebie rozmiarami i wyglądem. W skład ceramiki Vitra wchodzą komponenty pasujące do różnych stylów, charakterów i wymiarów łazienek. Charakterystyczne dla produktów są: dobra jakość wykonania, wysokiej klasy materiały użyte do produkcji oraz dbałość o najmniejsze detale. Szczegółowe parametry można odnaleźć w opisach konkretnych artykułów.

Gdzie sprawdzi się ceramika Vitra?

Ceramika Vitra cieszy się coraz większą renomą. Umywalki, bidety czy miski WC dostępne są w atrakcyjnych cenach. Wyróżniają się także uniwersalnym designem, który sprawdzą się we wnętrzach nowoczesnych i skandynawskich. Większość elementów występuje w odcieniach bieli, co czyni je idealnymi do niemal każdej łazienki, niezależnie od aranżacji. Ceramikę łazienkową Vitra cechuje także obecność starannie przemyślanych i funkcjonalnych konstrukcji. Miski WC wyposażone są w wolnoopadające deski, umywalki przybierają owalny kształt zapobiegający rozpryskiwaniu się wody. Oferta obejmuje też poręczne jednouchwytowe baterie do bidetu. Dzięki wymienionym cechom użytkowanie armatury staje się znacznie wygodniejsze. Ceramika pokryta jest powłoką odporną na rdzę, dzięki czemu nie rozwijają się na niej bakterie, osady i kamień. Ułatwia to dbanie o higienę i pozwala na przebywanie w bezpiecznym i zadbanym środowisku domowym. Jest to bardzo ważne w kontekście komfortu użytkowania łazienki. Dzięki armaturze Vitra domownicy zyskują szansę na połączenie wygody korzystania z komponentów z zachowaniem atrakcyjnego wyglądu przestrzeni.