Kamery Dahua – poznaj ich zalety i funkcje!

Nowoczesne kamery Dahua wyróżniają się mnogością funkcji i zalet! Profesjonalni instalatorzy oraz użytkownicy z całej Polski doceniają je za ogromny potencjał – kamery Dahua sprawdzają się zarówno w prostych realizacjach, jak i zaawansowanych instalacjach monitoringu wizyjnego.

Produkowane przez Dahua kamery to innowacyjne rozwiązania dedykowane do budowy nowoczesnych systemów monitoringu. Producent urządzeń stale podąża za trendami obowiązującymi w elektronicznych instalacjach dozoru mienia. Jednocześnie Dahua wyznacza nowe kierunki rozwoju sprzętu do monitorowania domów i pomieszczeń. Dzięki temu w portfolio produktowym marki możemy znaleźć szeroki wybór nowatorskich rozwiązań IP oraz hybrydowych. Wysokiej klasy produkty tej firmy można znaleźć w ofercie jednego z polskich sklepów internetowych pod adresem: https://sklep-ecsystem.pl/manufacturer/dahua/monitoring-hd-cvi-kamery-hd-cvi-kamery-cctv-zintegrowane-tubowe.

Najważniejsze parametry i funkcje kamer Dahua

Omawiane w dzisiejszym artykule produkty wyróżniają się szeregiem rozmaitych parametrów oraz funkcji. Poniżej przedstawiamy najważniejsze z nich.

  • Kodeki kompresji obrazu video – zaimplementowane kodeki kompresji obrazu zmniejszają objętość transmitowanego sygnału wideo przy zachowaniu doskonałej jakości i szczegółowości. Zawdzięczamy to implementacji takich kodeków jak H.264, H.264+ oraz MJPG i H.265+.
  • Zaawansowane funkcje przetwarzania wideo – wdrożone przez inżynierów Dahua funkcje obrazu, takie jak 3D NR, WDR 120 dB, HLC, BLC czy AWB, sprawiają, że obraz z kamer IP oraz HD-CVI jest zdecydowanie rewelacyjnej jakości.
  • Możliwość zdalnego zarządzania kamerami Dahua – producent zadbał również o możliwość zarządzania systemem z dowolnego miejsca podłączonego do internetu. Użytkownicy mogą korzystać z oprogramowania komputerowego, specjalnego interfejsu WEB oraz aplikacji mobilnych.
  • Nowatorskie i wydajne promienniki podczerwieni – idealna praca nawet w trudnych warunkach oświetleniowych to zasługa wbudowanych w produkowane przez Dahua kamery promienników światła podczerwonego. Emitery IR zapewniają zasięg nawet do kilkudziesięciu metrów.
  • Kompatybilność z technologią Power over Ethernet – możliwość zasilania kamer bez potrzeby prowadzenia dodatkowego zasilania to z kolei zasługa technologii PoE. Rolę okablowania zasilającego pełni skrętka komputerowa, wykorzystywana również do transmisji danych w systemie monitoringu IP.

Warto również wspomnieć o dostępności automatycznego trybu Dzień-Noc. Jego obecność sprawia, że użytkownik kamer Dahua ma gwarancję płynności i wysokiej jakości rejestrowanego obrazu video, niezależnie od panujących warunków oświetleniowych.

Odkryj zalety kamer Dahua do monitoringu

Zarówno profesjonalni instalatorzy systemów monitoringu wizyjnego, jak i zwykli użytkownicy instalacji zdalnego nadzoru video doceniają zalety kamer Dahua. Produkty są cenione w branży m.in. za wykorzystanie doskonałej jakości przetworników obrazu – matryc CMOS PS o rozdzielczości Full HD oraz 4K. Urządzenia zapewniają rewelacyjną szczegółowość i niski poziom szumów. Kolejna zaleta kamer Dahua to ogromne możliwości zdalnego  zarządzania. Użytkownicy mogą administrować systemem zarówno z poziomu rejestratora, jak i łączyć się bezpośrednio z pojedynczymi kamerami poprzez interfejs WEB. Takie rozwiązanie znacznie upraszcza diagnostykę i serwis w przypadku awarii instalacji. Warto również podkreślić świetne wyniki pracy kamer Dahua w godzinach nocnych oraz na terenie nieoświetlonych hal magazynowych. Dzięki wydajnym emiterom światła podczerwonego obraz jest wyraźny, nawet przy zupełnym braku sztucznego oświetlenia w nocy.

Wybierz profesjonalne kamery Dahua w dobrej cenie!

Szukasz zaufanego dostawcy sprzętu do budowy systemów monitoringu wizyjnego? Skorzystaj z bogatej oferty sklepu EC System i postaw na bezpieczeństwo z profesjonalnymi kamerami Dahua w rewelacyjnej ofercie cenowej. Doświadczeni doradcy pomogą Ci dobrać sprzęt dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb.